close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

دسته های S60 و V60 ولوو با پیشرانه‌ی ۳۶۷ اسب بخاری

مدل های S60 و V60 ولوو با پیشرانه‌ی ۳۶۷ اسب بخاری
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
V60 و S60 ولوو از سال ۲۰۱۱ در بازار حضور دارا‌هستند و در سال ۲۰۱۴ نسخه‌های قوی‌تر آن ها با نام پل‌استار Polestar نیز به بازار آمد . حالا ولوو با بروز‌رسانی پیشرانه‌های خودرو‌های اسپرت خود , سعی در ارتقاء فروش آنها دارااست . با زومیت همراه باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون در بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
ولوو اواخر هفته‌ی قبلی از عرضه‌ی پیشرانه‌ی جدیدی برای مدل‌های پل‌استار خویش خبر بخشید . این پیشرانه از دسته ۲ لیتری ۴ سیلندر خطی مجهز به توربوشارژر و سوپرشارژر است . با آمدن پیشرانه‌ی تازه در فصل‌تابستان سال جاری , ایجاد این مدل‌ها نیز دو برابر خواهد شد و به رقم ۱۵۰۰ دستگاه خواهد رسید .

volvos60 - 1

تا قبل از این , مدل‌های پل‌استار ولوو از پیشرانه‌ی قدیمی‌تر شش سیلندر خطی به حجم ۳ لیتر منفعت می‌کردند که در سایر مدل‌های ولوو نیز استعمال می شد ; البته در نمونه‌های پل‌استار این پیشرانه تقویت شده بود و قدرتی معادل ۳۴۵ اسب بخار را ساخت می‌کرد . با اینکه پیشرانه‌های ۶ سیلندر خطی جذابیت‌ها و نکات مثبت خودشان را دارا هستند و منسوخ شدن آنان امری تاسف آور و ناامید کننده برای دوستداران اتومبیل است , با این حال پیشرانه‌ی نو تویین شارژر شده‌ی ولوو را نیز نباید حداقل گرفت و قطعا در‌این موقعیت , استفاده از این پیشرانه می‌تواند یک گام رو به جلو و مثبت برای این نوع تلقی شود . پیشرانه‌ی نو پاره ای اقتدار بیشتری نسبت به قبلی تولید می کند البته توان ساخت گشتاور کمتری دارد ; پیشرانه‌ی گذشته قدرت و گشتاور خروجی به ترتیب ۳۴۵ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متر را ساخت می کرد در حالی که‌این آمار در پیشرانه‌ی نو ۳۶۷ اسب بخار و ۴۷۰ نیوتون متر است . وزن پیشرانه‌ی نو ولوو هم به مقدار تقریبی ۲۰ کیلوگرم سبک خیس از نمونه‌ی کهن است . برای دستیابی به این میزان ار قدرت از یک پیشرانه‌ی ۲ لیتری , متخصصین ولوو اصلاحات بسیاری روی آن انجام داده‌اند که از مهمترین آنان می‌توان انجام تغییرات در نرم‌افزار ECU , استفاده از توربوشارژرهای بزرگتر , نوع شاتون‌ها و میل سوپاپ‌های نو , نصب مجرای هوای بزرگتر و منفعت از پمپ سوخت قوی‌تر را اسم پیروزی . مجموعه‌ی این اصلاحات سبب ساز شده است تا عجله صفر تا صد کیلومتر اتومبیل به رقم زیاد عالی ۴ . ۷ ثانیه رسد . برای بالانس شاسی و هندلینگ خودرو , ملازم با نصب موتور تازه , تولید کننده اصلاحاتی را در محور جلو انجام داده است که مجموعه‌ی این اقدامات باعث کاهش ۲۴ کیلوگرمی وزن در این نصیب شده‌است .


volvos60 - 2

در بخش فنی , در گونه گذشته شاهد نصب پیشرانه به صورت عرضی بودیم که به جهت تاثیر منفی روی هندلینگ و پایداری ماشین , ایده‌ی چندان جالبی به حساب نمی‌آید ; اگر‌چه پیشرانه‌ی نو نیز کماکان به صورت عرضی نصب شده‌است البته با تمهیداتی که توسط ولوو اندیشیده شده‌است , بیش تر وزن پیشرانه در راس خودرو متمرکز شده است . جعبه دنده‌ی ۶ سرعته‌ی دیرین نیز با نمونه‌ی جدید ۸ سرعته‌ی خودکار ردوبدل شده است که نیروی موتور را به هر چهار چرخ اتومبیل می‌رساند .

volvos60 - 3

یک مشخصه‌ی جالب هم به مدل‌های جدید ولوو افزوده شده است و آن شرایط رانندگی اسپرت پلاس است ; دراین‌صورت عکس العمل اتومبیل به پدال گاز از روش گشوده نگه داشتن سوپاپ دود سریعتر شده و دنده‌ها نیز در بدور فراتر و با سرعت بیشتری تعویض میشوند . ولی برای فعال سازی این موقعیت اساسی پیش بینی نشده ولی ولوو از روشی جالب‌تر استفاده کرده است ; ابتدا اهرم دنده را بایستی در حالت اسپرت قرار دهید , سپس آن را به جهت جلو یعنی سمت + فشار داده و نگه دارید , هم‌زمان دو بار شیفتر دنده‌ی معکوس - را از روی امر بزنید , با این کار نماد S در نشان دهنده‌ها به S+ تغییر و تحول میابد . این مراحل را در تصویر تحت میتوانید ببینید .

volvos60 - 4

مدل‌های S60 و V60 پل‌استار دوست داران بخش اعظمی دارا هستند و با هندلینگ بهبود یافته‌شان بدون شک موفق‌تر از گذشته هم ظاهر خواهند شد . در کل بایستی ولوو را بابت تشکیل داد چنین خودروهای فوق العاده ای تحسین کرد .
خرید خودرو سایپا:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Keating Skovbjerg
ت : يکشنبه 20 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.