close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

موتورسیکلت‌های برقی مهیا رقابت در مسابقات موتورکراس می‌شوند


موتورسیکلت‌های برقی آماده رقابت در مسابقات موتورکراس میگردند
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
‌امروزه وسایل نقلیه‌ی برقی اعتنا اکثری را به خود جلب کرده اند , درین بین سهم خودروهای برقی از سایر بخش اعظم اس . , ولی در این بین شرکت آلتا موتورز رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته و در آینده‌ی نزدیکی موتورسیکلت‌های برقی را برای شرکت در مسابقات موتورکراس عرضه خواهد کرد . با زومیت همپا باشید

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون لابه لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
آلتا موتورز Alta Motors یک شرکت کوچک در سیلیکون ولی است و به ساخت موتورسیکلت‌های آفرود برقی میپردازد . این کمپانی به وسیله دو علاقه‌مند به موتورسیکلت , شعور دورستین و جف مدرک تاسیس شده است , هدف آن ها ساختن موتورسیکلت‌های برقی بی‌صدا و در عین درحال حاضر سرعت بالا است . تولید موتورسیکلت برقی این روزها چیز جدیدی نمیباشد , آنچه که موتورسیکلت‌های آلتا را خاص نموده است بضاعت آنها در مسیرهای صعب العبور و آفرود است , سوارکاران این موتورسیکلت‌ها چه بسا می‌توانند با موتورشان در سرعت بالا به انجام پرش هم بپردازند و با موتورسیکلت‌های دیگر مسابقه دهند .

alta


بیش تر کمپانی‌هایی که در کار ایجاد کرد موتورسیکلت‌های الکتریکی می باشند هدفشان جذب طرفداران به تکنولوژی و نگهداری مشتریان قبلی است , البته آلتا موتورز با محصولاتش سعی در جذب علاقه مندان به موتورسیکلت‌های حقیقی وواقعی را دارااست . برای دستیابی به این هدف آلتاموتورز یک گروه موتورسواری حرفه‌ای تشکیل داده است و با آن در مسابقات مختلف شرکت میکنند و با موتورسیکلت‌های بنزینی به رقابت می‌پردازند . موتورسیکلت Redshift MX که یکی از دو گونه تولیدی این شرکت است , یک مزیت گران قدر نسبت به رقبای بنزینی‌اش دارد و آن کمبود جعبه‌دنده است . وجود چنین مزیتی سبب شده تا حداکثر قدرت تولیدی پیشرانه‌ی الکتریکی در هر لحظه و فارغ از تاخیر در مشت موتورسوار قرار گیرد و سوارکار هم هیچگونه نگرانی بابت تعویض دنده‌ها در هنگام مسابقه نخواهد داشت . مزیت دیگر عدم ساخت صدا در این موتورسیکلت ها است که منجر شده تا بتوان آن‌ها را در پیاده رو ها و محله‌های مسکونی نیز زمینه استفاده قرار بخشید .

alta2

موتورسیکلت‌های برقی آلتا موتورز بدون هیچ تردیدی ارزان ارزش نیستند , مدل MX قیمتی معادل ۱۵ هزار دلار دارد و برای نوع SM نیز می بایست ۵۰۰ دلار بیشتر پرداخت فرمایید . ولی هزینه‌ی مراقبت این موتورها دوچندان پایین خیس از رقبای بنزینی است ; بدین عامل که بخش اعظمی از قطعات و بخش‌هایی که نیاز به سرویس و یا تعمیرات دارا‌هستند , در موتورسیکلت‌های الکتریکی به هیچ وجه وجود ندارند مانند جعبه‌دنده و اگزوز . این مورد خود به خویش جزو ارزش بالای این موتورسیکلت‌ها را جبران می‌کند . فعلا تنها حریف آلتا موتورز کمپانی KTM است , ولی کی تی ام محصولاتش را در خارج از اروپا عرضه نمیکند و آلتا موتورز این زمان را داراست تا با استفاده از عدم حضور تنها رقیبش در ایالات متحده , بازار این مرز و بوم را به طور کامل در دست بگیرد .
خرید و فروش خودرو قدیمی:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Keating Skovbjerg
ت : يکشنبه 20 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.