close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

موتورسیکلت‌های برقی مهیا رقابت در مسابقات موتورکراس میشوند


موتورسیکلت‌های برقی مهیا رقابت در مسابقات موتورکراس می گردند
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
‌امروزه وسایل نقلیه‌ی برقی اعتنا اکثری را به خویش جلب کرده اند , درین بین سهم خودروهای برقی از سایر بخش اعظم اس . , ولی در این میان شرکت آلتا موتورز رویه متفاوتی را در پیش گرفته و در آینده‌ی نزدیکی موتورسیکلت‌های برقی را برای کمپانی در مسابقات موتورکراس عرضه خواهد کرد . با زومیت ملازم باشید

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون در میان المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
آلتا موتورز Alta Motors یک شرکت کوچک در سیلیکون ولی است و به تولید موتورسیکلت‌های آفرود برقی میپردازد . این کمپانی توسط دو علاقه‌مند به موتورسیکلت , ادراک دورستین و جف سند ایجاد شده است , انگیزه آنها ساختن موتورسیکلت‌های برقی بی‌صدا و در عین حال پرسرعت است . تولید موتورسیکلت برقی این روزها چیز جدیدی نمیباشد , آنچه که موتورسیکلت‌های آلتا را خاص نموده است توانایی آن‌ها در مسیرهای صعب العبور و آفرود است , سوارکاران این موتورسیکلت‌ها حتی می‌توانند با موتورشان در پر سرعت به انجام پرش نیز بپردازند و با موتورسیکلت‌های دیگر مسابقه دهند .


alta

بیش تر کمپانی‌هایی که در کار ایجاد کرد موتورسیکلت‌های الکتریکی میباشند هدفشان جذب طرف داران به تکنولوژی و نگهداری مشتریان پیشین است , اما آلتا موتورز با محصولاتش سعی بر جذب دوست داران به موتورسیکلت‌های واقعی را دارد . برای دستیابی به این هدف آلتاموتورز یک تیم موتورسواری حرفه‌ای تشکیل داده است و با آن در مسابقات گوناگون شرکت می نمایند و با موتورسیکلت‌های بنزینی به رقابت می پردازند . موتورسیکلت Redshift MX که یکی از دو گونه تولیدی این مجموعه است , یک مزیت بزرگ نسبت به رقبای بنزینی‌اش دارد و آن فقدان جعبه‌دنده است . وجود چنین مزیتی سبب ساز شده تا حداکثر توان تولیدی پیشرانه‌ی الکتریکی در هر لحظه و بدون تاخیر دراختیار موتورسوار قرار گیرد و سوارکار نیز هیچگونه نگرانی بابت تعویض دنده‌ها در هنگام مسابقه نخواهد داشت . مزیت دیگر عدم ساخت صدا درین موتورسیکلت ها است که منجر شده تا بتوان آن‌ها‌را در معابر عمومی و محله‌های مسکونی هم مورد بهره قرار اعطا کرد .

alta2

موتورسیکلت‌های برقی آلتا موتورز به هیچ وجه ارزان قیمت نیستند , نوع MX قیمتی معادل ۱۵ هزار دلار دارااست و برای گونه SM نیز بایستی ۵۰۰ دلار بیشتر پرداخت فرمائید . اما هزینه‌ی نگهداری این موتورها فراوان پایین خیس از رقبای بنزینی است ; بدین استدلال که بخش اعظمی از قطعات و بخش‌هایی که نیاز به خدمت و یا تعمیرات دارند , در موتورسیکلت‌های الکتریکی به هیچ وجه وجود ندارند نظیر جعبه‌دنده و اگزوز . این داستان خود به خویش بخشی از بها بالای این موتورسیکلت‌ها را جبران می کند . اکنون تنها رقیب آلتا موتورز شرکت KTM است , البته کی تی ام محصولاتش را در بیرون از اروپا عرضه نمی کند و آلتا موتورز این فرصت را دارااست تا با استفاده از عدم حضور فقط رقیبش در ایالات متحده , بازار این مرز و بوم را تماما در دست بگیرد .
خرید خودرو پلاک اروند:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Keating Skovbjerg
ت : دوشنبه 21 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.