close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

ایکس 409 , ایکس 411 و ایکس 502 ; خودرو‌های ملی جدید کشور‌ایران خودرو


ایکس 409 , ایکس 411 و ایکس 502 ; خودرو‌های ملی جدید کشور ایران خودرو
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
کشور‌ایران خودرو در سمت تامین نیاز بازار داخلی به خودروهای تازه و مقابله با موج عظیم واردات خودروهای خارجی به ویژه تولید ها چینی , از سه پروژه‌ی خودرویی جدید با نام‌ها ایکس 409 , ایکس 411 و ایکس 502 خبر بخشید . برای اطلاع از جزئیات این خبر با زومیت همراه باشید .


تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون لابه‌لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
طی سال‌های اخیر بازار خودروی داخلی با ایرادات متعددی مواجه بوده است . عدم ارائه‌ی تولیدات جدید و کیفیت عالی منجر شده تا شرکت‌های داخلی رو به واردات اشکال برند محصول ها چینی بیاورند . ولی با توجه به برجام و رفع تحریم‌ها , رویکرد برای شرکت‌های اهل ایران جهت تولید محصول ها داخلی و همیاری با شرکا و تولیدکنندگان وسیع جهان گشوده شده‌است .

در همین راستا یکه زارع مدیرعامل جمهوری اسلامی ایران ماشین از پروژه‌های مقابل این شرکت در تولید و عرضه‌ی سه خودروی تازه خبر داد . زومیت با پیگیری از ایران خودرو جزئیاتی راجع به خودرو‌های آینده‌ی این موسسه بدست آورده که به دنبال می‌توانید آنها‌را ببینید .

X409
پروژه‌ی توسعه و گسترش و بهبود خودروی دنا , فعلا با نام X409 شناخته میشود . ایران اتومبیل در سال ۱۳۸۸ پروژه‌ی دنا را استارت و بعداز ایجاد مشکلاتی از جمله اعمال تحریم‌های خودرویی , عاقبت آن را در سال ۱۳۹۳ به بازار عرضه کرد . ظواهر متعدد و جذاب‌تر دنا در بخش بدنه و کابین نسبت به بقیه تولیدها ایران ماشین , سبب ساز شد علاوه بر شباهت بخش پیشرانه و مجموعه‌ی انتقال اقتدار آن به سمند و سورن , کارشناسان حیث مثبتی بر این اتومبیل داشته باشند .

دنا

حالا کمتر از ۲ سال از ورود این ماشین به بازار , جمهوری اسلامی ایران خودرو در نظر داراست تا محصول گران قیمت خویش را با ظاهری بهبود یافته در کنار تغییرات گسترده در بخش نیروی محرکه و انتقال قدرت به بازار عرضه نماید . کشور‌ایران خودرو در حیث دارااست تا قابلیت و امکان توصیه X409 با پیشرانه‌ی توربو و جعبه‌دنده‌ی خودکار را در اختیار خریداران قرار دهد . رده‌ی قیمتی این ماشین نیز کمتر از ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است .

X411
البته دیگر پروژه‌ای که جمهوری اسلامی ایران ماشین در حال حاضر مشغول توسعه‌ی آن است , ارائه‌ی محصولی روی پلتفرم پژو ۲۰۶ است . پژو ۲۰۶ که سال ها است در بازار داخلی ساخت و عرضه میشود , به سبب ساز باکیفیت , طراحی متناسب و پیشرانه و گیربکس قوی از محبوب‌ترین خودرو‌های داخلی است که همواره علاقه‌مندان متعددی دارد . قبلا در زومیت خبر ها رایزنی‌های کشور‌ایران ماشین و پژو برای عرضه‌ی ۲۰۸ با سرمایه‌گذاری مشترک تا ۲ سال آتی را منتشر کرده بودیم . ولی به طور جدا با ورود ۲۰۸ به بازار و بها به مراتب بیشتر آن , جمهوری اسلامی ایران خودرو قابلیت و امکان جلوگیری ایجاد ۲۰۶ را نخواهد داشت ; زیرا تعداد متعددی از مشتریان بازه‌ی قیمتی ۳۵ تا ۴۵ میلیون تومانی خویش را از دست خواهد داد . 206 رانا

در همین راستا کشور ایران اتومبیل قصد عرضه‌ی محصولی جدید روی پلتفرم ۲۰۶ , برای جایگزینی آن را دارد . ولی تا قبل از این رانا روی پلتفرم ۲۰۶ ساخت و عرضه شده بود که به جهت معضلات کیفی و فنی نتوانست خیل‌عظیم خریدارات ۲۰۶ را به خود جلب کند . با دقت به خبرها نشر داده شده از X411 , به احتمال دوچندان با نمونه‌ی بهبود‌یافته‌ی هاچ‌بک و سدان رانا با پیشرانه‌های تازه ایران ماشین و گیربکس دستی و قلم روبرو خوا هیم شد . این خودروی نو کشور‌ایران خودرو با قیمتی کمتر از X409 عرضه خواهد شد .

X502
البته آخری محصولی که کشور ایران خودرو در اختیار گسترش دارد , پروژه‌ X502 برای جایگزینی خودروی پژو پارس است . پژو پارس نیز مثل بقیه تولید ها تولید جمهوری اسلامی ایران اتومبیل , سال های زیادی است که به بازار عرضه میشود . با وجود بهبود‌های جزئی و عرضه‌ با طیف مختلفی از پیشرانه‌های به عاریت گرفته شده از دیگر خودروها , پژو پارس دیگر بضاعت و توان جذب مشتری را ندارد و به جهت کمبود محصولی در این رده از بازار , مشتریان اقدام به خرید این محصول مینمایند .

پارس

جمهوری اسلامی ایران خودرو به نیکی از محصول پا به سن گذاشته‌ی خویش مطلع است و در همین راستا در هم اکنون توسعه‌ی نسل نو این خودرو با برند ملی است . سدان سایز ایران بزرگ ماشین نیز همانند سایر تولیدات این مجموعه , با پیشرانه‌های نو و جعبه دنده‌های دستی و خودکار به بازار عرضه
خودرو فروش فوري:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Keating Skovbjerg
ت : دوشنبه 21 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.