close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا نوع 3 را بر عهده داردال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا مدل 3 را بر عهده دارد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
تسلا جور ۳ از کابین زیاد عجیبی بهره‌مند است به گونه ای که تقریباً هیچ دکمه‌ای بر روی داشبورد نیست و همگی امور بوسیله یک مانیتور بلندمرتبه در اختیار گرفتن میشود . در ادامه با زومیت همراه باشید تا از تامین کننده نمایشگرهای این ماشین آگاه شوید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تسلا ( Tesla ) به اتخاذ ایده‌های پباده سازی غیر معمول برای خودروهای خویش شهرت دارد و این شیوه به طراحی داخلی محصول ها این موسسه نیز سرایت نموده است . در صنعت خودروسازی جایگزینی دکمه‌های داخل کابین با نمایشگری تعالی اصلا معمول نیست ; ولی تسلا این راه را برای جدید‌ترین محصول خویش در پیش گرفته است ; نوع 3 برای تولید انبوه در بازار انگیزه گذاری شده است . طبق خبر‌ها نشر داده شده کمپانی ال‌جی نمایشگر ۱۵ اینچی کابین نوع 3 را برای تسلا ایجاد خواهد کرد .

تسلا TESLA

بقیه محصولات تسلا نظیر گونه اس نیز از نمایشگر‌های بزرگی در داشبورد خویش منفعت میبرند و به همین جهت تعبیه‌ی نمایشگری ۱۵ اینچی در مدل ۳ امری تعجب آور و دور از انتظار فقدان . طراحی داشبورد مدل ۳ به گونه‌ای آتی گرایانه تاسیس شده است چون‌ هیچ جور صفحه نمایش یا این که نشان‌دهندی در ورقه کیلومتر پشت فرمان نیست . تمام دستورات و اطلاعات به وسیله نمایشگر افقی در جهت راست راننده در اختیار گرفتن و سناریو داده می گردند .

رویتر گزارش داده است که تسلا کمپانی ال جی را برای تأمین نمایشگرهای مورد بهره در خودروی دسته ۳ خود انتخاب کرده است . این بدان معنا است که تسلا هلدینگ TPK , شرکتی که نمایشگرهای بلندمرتبه مورد بهره در مدل‌های اس و ایکس تسلا را مهیا می‌کرد , را دلخواه تشکیل داد نمایشگر‌ها دلخواه و ارزان خودروی گونه ۳ ندانسته است و ال‌جی تجهیزات بیشتری در این باره در اختیار تسلا قرار داده است .

دسته سه تسلا نمایشگر ال جی

تسلا راجع به استعمال از نمایشگر‌های بزرگ به عنوان تنها ابزار سناریو داده ها به سرنشینان , عنوان کرده که این زمینه هنوز در اختیار توسعه و گسترش است و در مرور زمان از ایده‌ها و بازخورد‌های مشتریان در جهت بهینه‌سازی‌های گستر‌ده‌ی آن انجام خواهد بخشید .

تسلا TESLA

به نظر شما انتخاب شرکت ال جی برای تأمین صفحه نمایش‌های دسته سه تسلا درست بوده است؟ آیا شرکت‌های دیگر میتوانند خوب تر از ال جی کار کنند؟
خرید و فروش خودرو ایران تجارت:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Keating Skovbjerg
ت : دوشنبه 21 فروردين 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.